بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو

روش‌های پرداخت

  پرداخت در محل                                                                                                                                                

 

- در مواردی که میزان سفارش شما بیشتر از 3 میلیون تومان باشد امکان پرداخت سفارش در محل وجود بدون دریافت پیش پرداخت حداقل به میزان 50 درصد مبلغ کل سفارش وجود ندارد. شما میتوانید مبلغ سفارش خود را در صورتی که مقصد نهایی تحویل کالا در یکی از استان‌های تهران، گیلان و یا زنجان باشد و یا در صورتی که مبلغ کل سفارش کمتر از 3 میلیون تومان باشد در محل و هنگام تحویل کالا پرداخت کنید.    

 

- متاسفانه امکان پرداخت در محل در سایر استان‌ها در حال حاضر وجود نداشته و مشتریان عزیز در سایر استان ها می‌بایست نسبت به پرداخت کل مبلغ سفارش پیش از ارسال کالا اقدام نمایند.

 

 

  پرداخت از طریق کارت به کارت (در حال حاضر غیر فعال است)                                                                                   

 

‏‌کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، پرداخت از طریق کارت به کارت را انتخاب نمایند و هزینه سفارش خود را از طریق کارت به کارت در سیستم بانکی شتاب به شماره کارت معرفی شده، پرداخت کنند. در این حالت کاربر می‌بایست پس از پرداخت مبلغ سفارش، فیش یا رسید واریز وجه را در بخش ارسال فیش پرداختی بارگذاری و تائیدیه دریافت وجه را از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی در صورت عدم دریافت ایمیل تائیدیه ظرف حداکثر 24 ساعت پس از بارگذاری فیش واریزی، دریافت نماید.

 

  پرداخت اینترنتی از طریق کارت‌های بانکی                                                                                                                   

 

کاربران ‏‌می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق پرداخت اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

در پرداخت آنلاین پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن ایمیلی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت از طریق کارت بانکی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

 برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به : 

  - شماره کارت  (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

  - رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
   - 
CCV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )

   - تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.)

 

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

- مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری فروشگاه خود ثبت نماید.

- در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از جلوبندی دات‌کام، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.

- در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، فروشگاه مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.