بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
برگشت به فهرست مقالات

علائم خرابی سیبک خودرو

سیبک فرمان کوتاه ریو تولیدی قطعات جلوبندی خودرو ایران لاهیجان

سیبک خودرو در خودرو نقش مهمی را ایفا می کند و با این که معمولا در معرض آسیب های مختلفی قرار می گیرد اما به سادگی خراب نمی شود. با این حال ممکن است بنا به دلایل مختلفی، این قطعه از خودرو نیز دچار مشکلات تلفی شود. در ادامه تعدادی از علائم خرابی سیبک خودرو ذکر شده است که با مشاهده هر کدام از این نشانه ها، باید سلامت این قطعه را بررسی کنید:

- لرزش فرمان در حین حرکت و در هنگام چرخاندن فرمان

- خلاصی بیش از حد فرمان

- کشیده شدن فرمان به یک سمت

- عدم بازگشت فرمان به موقعیت اصلی خود پس از چرخش

- شنیده شدن صدا تق تق در هنگام عبور از دست انداز

- کم شدن میزان فرمان پذیری خودرو

- عدم حرکت خودرو در خط مستقیم و ایجاد انحراف در حین حرکت

- سائیدگی در چرخ های جلو

معمولا عبور از دست اندازها با سرعت بالا، چرخاندن فرمان با قدرت زیاد، بروز تصادفات، پوسیدگی و زنگ زدگی، هرز شدگی و لقی، از جمله عواملی هستند که باعث خرابی این قطعه می شوند و موجب می شوند تا راننده مجبور به تعویض این قطعه شود. شکستن سیبک باعث هرزگردی فرمان و عدم فرمان پذیری خودرو خواهد شد و در نتیجه هنگامی که این قطعه از سیستم فرمان دچار مشکل عمده شود، رانندگی با خودرو امکان پذیر نخواهد بود. در نتیجه پیشنهاد می شود که قبل از این که این ناحیه از خودرو دچار مشکل عمده شود، در صورت مشاهده علائم بالا، به فکر تعمیر آن باشید.

جهت مشاهده مشخصات، قیمت و خرید سیبک شرکت تولیدی قطعات جلوبندی خودرو ایران - لاهیجان ، اولین تولید کننده قطعات جلوبندی خودرو در ایران، لینک داده شده را دنبال نمائید.

نظرات
ما را از نظرات و پیشنهادات خود مطلع کنید بستن فرم نظرات